Pastelový Párty Set - Balóny & Záves (75ks)

32.69€
+
-


S týmto D.I.Y. balíčkom sme si istí, že na svojich hostí urobíte dojem! Tento párty set je úžasná voľba pre všetkých tých, ktorí plánujú pestrofarebnú oslavu či párty.  V balení nájdete nielen párty záves, ale aj hromadu pestrofarebných balónikov, ktoré môžete použiť ako pozadie na fotografovanie, k vstupu alebo dekoráciu za vašim stolom s dobrotami.  Zaveste k tomu girlandu alebo balónikový oblúk zo zbierky Mix It Up pred párty záves dotvorenie nádhernej oslavy.  

 

Zhromaždite svojich najlepších priateľov alebo rodinu a zostavte toto pozadie aj s ich pomocou.  Bude to skvelá tímová práca.  

 

Tento balík obsahuje:
300 m Krepové Stuhy (ružová, broskyňová, krémová, mätová, zlatá a fialová)
75 ks Pastelové Farebné Balóniky v priemeroch - 12 cm, 30 cm a 45 cm.
5 m Balóniková Páska
3 m Dekoračný Drôt
Lepiace Body

 

Na naplnenie 75 balónov použite balónikovú pumpu. Tvorba balónového oblúku je potom omnoho rýchlejšia a sami sa tak veľmi neunavíte! Pomocou lepiacich bodov pripevnite ozdobný drôt k stene. Na natiahnutý drôt zakryte stuhy a krepový papier. Ak je príliš veľký rozdiel v dĺžke, konce kľudne orežte.

 

Poznámka: Balenie je dodávané bez stojanu na balónový oblúk, preto použite lepiacu pásku alebo pripínačiky či dekoratívnu niť na pripevnenie oblúku k stene či k podlahe.

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.