Biorozložitelné Dúhové Vystrelovacie Konfety

3.19€
+
-


Prekvapte Vašich hostí alebo samotnú nevestu či ženícha s týmito vystrelovacímei konfetami. Posypte týmito konfetami štastný pár práve potom, čo si povedali "Áno", či pri ich prvom tanci. Po hlasnom uvoľnení zátky vzduch zaplnia malé pestrofarebné konfety.

 

Jemné guličky hodvádného papiera v dúhových farbách -  presne také, aké sa skvelo hodia na tento nádherný okamih. Obal týchto vystrelovacíh konfiet je zo bieleho tvrdeného papiera, zdobený nápisom Lets Celebrate. Bude perfektným doplnkom ku každej svadbe, či oslave. Konfeti uvoľníte z obalu pootočením spodnej časti podľa šipiek.

 

To, že sú z bio rozložitelného materiálu určite oceníte nielen pri použití vo vnútri, ale hlavne vonku - v parku, či v záhrade, kde sa všetky konfety jemne rozletia do trávy.

 

Čo je to vlastne bio - rozložitelný materiál: je to materiál, ktorý má schopnosť rozkladať sa a vracať sa k prírode. Aby sa takýto materiál mohol kvalifikovať ako biologicky odbúrateľný, musia sa v krátkom čase po likvidácii úplne rozložiť na prírodné prvky - spravidla rok alebo menej.

 

Balenie: 1 ks

Materiál: Bio Rozložitelné Konfety, Papier

Rozmery: 15 cm (V) x 4 cm (Š)

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.