Balónová Brána s Vetvičkami - Biela (51ks)

19.99€
+
-


Skvelý doplnok na Vašu uvítaciu párty pre Vaše dieťatko, čo poviete? S touto krásnou bielou balónovou bránou, môžete ozdobiť akékoľvek miesto v interiéri či exteriéri. Do vytvorenia tohto balónového oblúka zapojte aj priateľov či rodinu - bude to skvelá tímová práca!

 

Doplňte k balónom čerstvé kvety, alebo ich skombinujte s našimi eucalyptusovými vetvičkami, ktoré nájdete v balení či pôsobivým závesom - Vaši hostia z nich nespustia oči. A viete čo? - Celú si ju viete vytvoriť úúplne sami doma. (všetko potrebné na jej vytvorenie nájdete v balení)

 

Poznámka: Balenie je dodávané bez stojanu na balónový oblúk, preto použite lepiacu pásku alebo pripínačiky či dekoratívnu niť na pripevnenie oblúku k stene či k podlahe.

 

Tento set na vytvorenie Bielej Balónovej Brány obsahuje 45 balónov vo farbách biela a priehľadná. Dostanete tiež 3 metre balónovej pásky a lepiacich bodiek, aby ste balóny vedeli spojiť.

 

Tip: použite obyčajnú balónikovú pumpu. Tvorba balónového oblúku je potom omnoho rýchlejšia a sami sa tak veľmi neunavíte!

 

Balenie: 45 ks balónov, 6 ks Eukalyptových vetvičiek, 3 m páska 

Materiál: Latex, Plast

Rozmery: 12 - 30 cm (prie.)

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.