Papierové Pom Pom-y - Šalviovo Zelená & Biela (5ks)

13.49€
+
-


Ozdobte vašu párty či svadbu týmito štýlovými hodvábnymi papierovými pom-pom-nmi. Sú skvelou voľbou pre veľkolepú party vo farbách odtieňoch Šalviovo Zelenej a Bielej.

 

Tieto úžasné pom pom-y,  ktoré sú šetrné k životnému prostrediu vyzerajú neuveriteľne pôvabne rozmiestnené navôkol v priestore, kde sa bude konať oslava. Môžu byť použité vo vnútri ale aj vonku, niekde v prírode, zavesené napr. zo stromu. 

 

Náš sortiment Botanical Baby je vyrobený z prírodných materiálov bez škodlivých povrchových úprav pre každého, komu naozaj záleží na budúcnosti našej planéty. Pozrite sa na zvyšok z našej celej kolekcie a vytvorte ohromujúcu ekologickú oslavu pre vaše bábätko!

 

V jednom balení je 5 kusov: 3 veľké a 2 malé pom-pom-y, vrátane pevného a priehľadného drôtu na ich zavesenie. Pom-pom-y sú balené na plocho, vy ich len jednoducho rozviniete a našuchoríte sami. 

 

Balenie: 5 ks (1 x Veľký Svetlo Šalviovo Zelený, 1 x Veľký Tmavo Šalviovo Zelený,  1 x Veľký Biely, 1 x Malý Svetlo Šalviovo Zelený, 1 x Malý Biely)

Materiál: Papier

Rozmery: Veľký: 35 cm (Prie.), Malý: 20 cm (Prie.)

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.