Keď si u nás objednáte tovar, musíme vám ho nejako doručiť. Štandartne používame na doručenie kuriérske spoločnosti. S tým však vznikajú náklady.

 

Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Práve preto okrem zaujímavých zliav, ktoré vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom.

 

                     do 55.00 Eur (vrátane) nad 55.00 Eur
Platba Online - Kuriér 3.49 Eur  zadarmo
Dobierka - Kuriér 5.49 Eur 1.99 Eur

 

      * elektronická platba = platba internet bankingom - momentálne prostredníctvom CardPay platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a Diners club, alebo službou Google Pay, či Apple Pay.

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Ceny poštovného do zahraničia sú určene jednotne a nájdete ich v spodnej časti textu. Ceny poštovného sú konečné.

 

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

 

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné si neúčtujeme, bez ohľadu na výšku alebo objem Vašej objednávky.

 

Komfortné doručenie kuriérskou službou

 

Ponúkame komfortné doručenie kuriérom. Tento spôsob má hneď viacero výhod, okrem iného je iste doručenie zásielky do 24 hodín od expedície (v pracovných dňoch) a doručenie priamo do Vašich rúk (na miesto, ktoré si sami určíte).

 

Poštovné do zahraničia

 

V nasledovnej tabuľke sú uvedené sumy poštovného do zahraničia. Celkovú čiastku za tovar aj za doručenie je možné uhradiť prostredníctvom služby CardPay cez platobnú kartu VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard alebo Diners Club alebo službou Apple Pay či Google Pay.

 

  do 55.00 Eur nad 55.00 Eur
Česko - Platba Online 6.98 Eur 6.98 Eur
Rakúsko - Platba Online 9.98 Eur 9.98 Eur
Maďarsko - Platba Online 9.98 Eur 9.98 Eur
Poľsko - Platba Online 14.98 Eur 14.98 Eur